Translate

יום שישי, 31 באוגוסט 2012

my girl crush on Kate Upton


אוקיי, אני מודעת לעובדה שכל מיני סוגי סוטים עומדים להכנס לבלוג שלי כדי לבהות ביצור המופלא (או לפחות בציצים שלו) שנקרא קייט אפטון, אבל אני חייבת לשתף אתכם בזה שיש לי גירל קראש רציני! ;)
 OK, i know that those pictures of stunning Kate Upton (and her great "twins"!) will might bring some horny men to my blog, but i have to share with you my new GIRL CRUSH on her ;) 


קייט אפטון נכנסה אל חיינו בסערה כשהפכה ממלאכית ויקטוריה'ס סיקרטס לנערת השער הלוהטת של מגזין בגדי הים "ספורט'ס אילוסטרייטד" (בר רפאלי מישהו?). מיד לאחר יציאת השער, החל שיח ציבורי רב על הדוגמנית השנויה במחלוקת, כאשר הדיונים על המידות שלה ועל המראה שלה רק מתלהטים יותר ויותר. בזמן שכל גברברי העולם היו עסוקים בלהזיל ריר ולבהות בקימורים העסיסיים שלה, היו מי שזה לא מצא חן בעיניהם בכלל: היא הואשמה כבר בזה שהיא בלונדינית מידי, רגילה מידי, חסרת ייחוד, שמנה מידי (????) ומכוערת. 

 Kate Upton came into our life like a storm, after her hot cover to the Sports Illustrated Magazine. immediately after this, started a public debate about Kate's sizes, and those debates became just warmer and warmer. At the time that all the men in the world are drooling and staring because of her sexy curves,  there were some people who didn't like the idea that "fati" Kate is so admired person. they said she is too blonde, too normal, without any talent, ugly and too fat.


השיא היה כאשר אתרים פרו אנורקטיים (=תומכים במראה אנורקטי כאידיאל יופי ובהרעבה עצמית כדרך חיים) גינו אותה בצורה מזעזעת. מבחר ציטוטים: "היא חסרת מותניים ויש לה ציצים ענקיים ונפולים", "היא צועדת על המסלול כאילו מחכה לה בסופו בופה", "היא נראית עבה, המונית, פורנוגרפית כמעט, והיא צריכה להוריד לפחות 13 קילו". על פרסומת בה קייט נראית אוכלת המבורגר, הגיב מישהו: "חשבתי שקניבליזם זה לא חוקי וקייט אפטון היא סוג של פרה, אז למה היא אוכלת אחת?"

 The top of those charges happened when pro-anorexia websites wrote some really stupid things :“confidently lumbering up the runway like there’s a buffet at the end of it,” and also called her a “little piggie” with “huge thighs, NO waist, big fat floppy boobs, terrible body definition … .”
one of the comments on one commercial that she ate there Hamburger was something like ?this: "I thought cannibalism is illegal"

ואני שואלת- מה נסגר עם האנשים האלה? נכון שלא כולם חייבים לאהוב את המראה שלה ולהימשך אליו, אבל לאן הגענו אם בחורה כזו נחשבת לשמנה? אחת שצריכה להוריד 13 קילו?? (ולוותר על כל הג'וסי המהמם הזה? למה??). אני חייבת להודות שמבחינתי היא הפיסגה של אידיאל היופי הבריא, מושלמת. יש לה גוף נשי ועסיסי, רגליים ארוכות, קימורים שאפשר למות מהם, חזה מושלם (וטבעי!!), שפתיים חושניות ונקודת חן סטייל מרלין מונרו. וחוץ מזה, יש לי חולשה לעיניים כחולות ולשיער בלונדיני (אחוות בלונדיניות שכזו) ככה שמבחינתי- היא האחת P:. אני כבר יכולה לדמיין את הדייט שלנו באיזו מסעדה ניו יורקית על כוס קפה עם קרם ברולה חם ומושלם, מדסקסות על נעליים ובגדים, הולכות ביחד לעשות פיפי.... וזה המקום והזמן לומר שאני סטרייטית לחלוטין !

 i want to ask- what is wrong with you guys?? it's ok to prefer another type of body, but what is wrong with your brains, if you think she is fat? or needs to lose 13 kilograms? i   have to say that in my eyes she is totally perfect. she looks healthy, she has such a juicy and femininity body, long legs, amazing curves, perfect (and natural) boobs, sexy lips and "beauty dot" who reminds  Marilyn Monroe . anddd... she has blue eyes (i have a weakness  to blue eyes!) and blonde hair (another weakness), so maybe she is the one... :P
i already can imagine our date in some restaurant in NY city, drinking coffee and eating cream burle, talking about clothes and shoes, going together to the toilet like BFFs... and this is the time to say that i'm totally straight!
אני לא מבינה ממתי אישה שנראית רזה לחלוטין, חטובה ובריאה הופכת להיות שמנה ופרה. ממתי ולמה יורדים ככה על כל דבר שהוא קצת שונה מהאידיאל המקובל (בעולם אופנה), על כל אישה שהיא אחרת. מה לא בסדר? כן, יש לה ציצים, כן, יש לה טוסיק, וכ-ן, כשהיא יושבת או מתכופפת הצידה יש לה כפל קטן בצד של המותן. אז האם זה פשע? בגלל זה היא פרה וחזירה וצריכה להוריד במשקל?

i don't understand since when a women who looks like Upton is fat and a cow. and since when and why we can't except person who is different. what is wrong with her? oh, she has boobs? she has ass? ohhhh, that because she has a little "tyre?"

אז יש לי משהו לומר לכל אוהבי השלדים (היי אנה וינטור) למיניהם שכואב להם לראות קצת בשר עסיסי:
קנאה זה משמין (;

so i have something to say to all the skeletons lovers (how are you Anna Wintour?) who it is too hard for them to see some sexy meat:
Jealousy is fattening (;

ועוד כמה נשים שחוגגות נשיות (; another famous ladies who celebrated their curvy body


הולי מדיסון Holly Madison

Beyonce ביונסה

בריז'יט בארדו Brigitte Bardot

דיטה פון טיז Dita Von Teese

כריסטינה הנדריקס Cristina Hendrix
the one the only- Marilyn Monroe
האחת והיחידה- מרילין מונרו


!have a great weekend my dears, love you!
שיהיה סופ"ש מדהים יקיריי, אוהבת! 
אריאל ♥♥♥ Ariel
me, Shir, Yuval, Rina and Shir at the wedding of Yuval's sister
אני, שיר, יובל, רינה ושיר בחתונה של אחות של יובל
me& my dadi
אני ו'אבוש'!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה